over-world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Forever or never...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 10:49 am

-Dar totusi mama si tatal tau adevarati sunt in viata. Termina sa mai faci pe victima, nu esti singurul cu probleme, tipa la el privindu-l distant.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 10:52 am

- Eu n-am probleme, nu vreau aşa ceva! Oamenii cred că au probleme grave, dar nu există aşa ceva. Toţi dramtizează! îi răspunse pe acelaşi ton
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 10:56 am

-Ai foarte mare dreptate. Imi cer scuze pentru tupeul pe care l-am avut in fata ta, Arthur! Chiar te rog sa ma ierti, spuse.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 11:00 am

- Mă bucuri că recunoşti. făcu pe un ton ironic, şi, cu o viteză inumană, o lipi de un perete. Dacă eşti chiar aşa de sinceră, zi-mi că mă iubeşti.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 11:04 am

Il privi socata.
-Ce sa fac? Sa-ti zic tie ca te iubesc? Asteapta tu mult si bine, nu ai sa auzi asta de la mine, spuse.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 11:12 am

- Oo da, şi eu sunt sigur de asta. Aşa zic toate fetele cu nasul pe sus. zise, râzând scurt şi îi ridică capul.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 11:14 am

-Sa spui te iubesc nu e asa de usor. Spui asa unei persoane speciale, care ti-a demonstrat la randul ei ca tine la tine, spuse calma.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 11:17 am

- Nu ţi-am demonstrat? Hah, uneori eşti ori prea chioară, ori ceri prea mult. îi zise, râzând din nou
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 11:19 am

-Bun, se pare ca am lamurit. Acum daca nu te superi, eu am treaba. Sti unde e usa, spuse sec si il impinge.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 11:26 am

- Încet, iubire. Eu nu vreau să plec, n-am nimic de făcut. Şi nici tu, presupun. făcu el.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 12:10 pm

-Iar eu nu vreau sa te vad! Ce nu e clar? intreba, ridicand tonul si il privi urat. Nu mai avea chef sa ii auda toate prostiile.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 12:28 pm

- Cât de răsfăţată poţi fi... îi zise pe un ton plqngăreţ şi plin de ură, apoi o trânti de perete, trecându-şi mâna peste corpul ei.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 12:31 pm

Scanci usor cand o izbi de perete.
-Lasa-ma dracului in pace. Eu nu sunt tarfele cu care te freci tu noapte de noapte. Daca ti s-a sculat du-te pe centura, sunt destule acolo care sa te rezolve! spuse pe un ton dur, privindu-l cu ura.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 12:35 pm

- Nu, iubire, tu eşti unică, nu eşti ca toate celelalte. îi şopti, ignorându-i privirile pline de ură.
Undeva, în adâncul lui, acele priviri chiar îl răneau. Dar avea şi el momentele lui de nebunie...
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 12:39 pm

-Desigur, desigur. Asta sa i-o spui cui te-o crede. In ochii vostrii toate suntem la fel, niste tarfe, chiar daca nu facem nimic. E de ajuns sa va respingem si gata, ne-ati pus eticheta! spuse pe un ton dispretuitor.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 1:39 pm

- Nu eşti o târfă! De ce tot repeţi asta? Chiar crezi că eşti una? o întrebă, pe un ton la fel de rece.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 1:41 pm

-Nu, nu am spus ca ma cred eu. Asa ma crezi tu. Sincer, nici nu stiu de ce ai venit aici, spuse privind fereastra in gol. Simti cum o lacrima ii cade pe obraz.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 1:52 pm

- Am venit ca să te văd şi, te rog, nu plânge. îi spuse, ştergându-i blând lacrima. Da, putea trece de la o stare la alta foarte uşor, era prea schimbător.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 1:58 pm

-Te iubesc tampitule, te iubesc. Dar tu esti atat de prost si de cretin ca nu-ti dai seama si spui lucruri care ma fac sa ma indepartez de tine, spuse lovindu-l cu pumnii in piept. Dracu sa o ia de viata! adauga soptit, lacrimile continuand sa curga.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 2:00 pm

- Şi eu te iubesc, prostuţo, dar nu mai plânge. îi spuse, ştergându-i lacrimile. Nu-i păsa că-l loveşte, nu-l durea atât de tare.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 2:03 pm

Se opri din a-l mai lovi si suspina. Ii inconjura talia cu bratele, lasandu-si capul pe pieptul lui si continua sa planga incet. Habar nu avea el cat de mult o ranisera cuvintele ce i le spusese astazi.
-Idiotule!
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 2:12 pm

Când se opri din lovit, îi păruse rău. Dorea să se descarce, şi era mult mai bine decât să plângă. Curând îl îmbrăţişă şi el o trase mai aproape, punându-şi o mână în părul ei.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 2:17 pm

Inchise ochii, lasand lacrimile sa-i curga in voie pe obraji. Se simtea rau, iar capul o durea ca dracu. dar nici ca-i mai pasa.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 2:26 pm

- Nu mai plânge, te rog... îi şopti, strângând-o mai tare în braţe şi scăpă un oftat din toţi rărunchii
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 2:42 pm

Isi puse mainile dupa gatul lui si il privi. Scapa un oftat greu printre buze si isi lasa capul in jos, privind in gol podeaua.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Forever or never... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Forever or never...
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
over-world :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: