over-world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Forever or never...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 6:29 am

- N-ai fost niciodată 'o rezervă'. Defapt cred că umblam cu altele în încercarea de a... zise, dar se opri, scuturând din cap. Făcu un pas spre ea.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 6:31 am

Tresari si il privi.
-De a ce? intreba ridicand o spranceana. O deranja cand nu-i spunea tot.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 6:37 am

- Vroiam să te înlocuiesc, da' nu-i aşa uşor. îi răspunse, strâmbându-se uşor. Se lăsă la nivelul ei.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 6:40 am

-Desigur. Spune-mi, ce tar..., ce fata te-a respins? intreba muscandu-si ceva mai tare buza. Se intoarse cu spatele la el, privind afara. Incepuse sa ploua si mai tare.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 6:43 am

Îşi puse mâna pe umărul ei, nesigur. Ochii săi ciocolatii analizară peisajul de afară, ascultând-o pe şatenă.
- Niciuna. spuse, sigur.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 6:51 am

Simti acelasi gol in stomac de mai devreme cand el isi puse mana pe umarul lui si inchise scurt ochii. Nu stia ce sa mai creada, iar comportamnetul lui, nu o ajuta deloc.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 6:54 am

- Jessy, eşti bine? o întrebă, nesigur şi îngrijorat. Îşi trecu o mână prin părul ei, dându-l pe spate, astfel reuşii s-o privească mai bine în ochii.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 6:57 am

Aproba scurt, chiar daca nu stia cu adevarat daca era in regula. Deschise ochii, si privi in gol pe fereastra. Totul era asa de complicat pentru ea.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 7:11 am

Îşi trecu mâna prin părul ei, din nou, şi oftă. Ştia că nu e bine, şi el exagerase. Poate n-ar fi trebuit s-o sărute.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 7:19 am

Se intoarse spre el, privindu-l in ochi. Isi puse palmele pe pieptul lui, strangand in pumni materialul ce ii acoperea trupul. Il trase spre ea, simtindu-si trupul cum tremura si isi lipi buzele de ale lui.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 7:21 am

O privi uimit, apoi îşi puse mâinile în jurul taliei ei, răspunzându-i apăsat la sărut. O muşcă uşor de-o buză.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 7:26 am

Isi duse mainile dupa gatul lui, tragandu-l mai aproape. Isi simtea inima batand mai tare, iar chipul ii ardea. Rupse sarutul, lasandu-si capul in jos.
-Vreau sa te cred, spuse incet.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 1:18 pm

Când rupse sărutul o urmări cu privirea, apoi se îndreptă de spate, zâmbiind în colţul gurii.
- Şi ce te opreşte?
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 1:20 pm

-Esti prost, nu? Tu, comportamentul tau, totul, spuse ridicand tonul. Il impinse injurand printre dinti. Mereu fusese atat de proasta.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 1:23 pm

- Nu-ţi convine nici când mă schimbat. Jur că eşti aşa indecisă... îi spuse, încruntându-se când aceasta ridică tonul
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 1:31 pm

-Tu nu te schimbi Arthur, asta e problema. Asa ai zis de mii de ori pana acum, pentru o gramada de fete. Si nu voi fi eu exceptia care te voi face sa te schimbi! spuse, muscandu-si buza.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 1:34 pm

- Ba da, de ce crezi că eşti ca toate celelalte? Şti prea bine că nu eşti! îi spuse, apăsând fiecare cuvânt.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 1:39 pm

-De cate ori ti-am zis, si chiar te-am rugat sa te schimbi? De cate ori? Spune-mi! spuse inghitind in sec.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 10:21 am

- Am încercat, de atâtea ori! Dar nu mă pot schimba aşa de repede. îi zise, prinzând-o de mâini.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 10:25 am

-Nu exista nu pot, ci doar nu vreau. Ai fi nebun, sa te schimbi? Nu, sigur ca nu. Daca nu ti-a pasat de propria mama, inseamna ca nici de mine nu iti pasa, spuse privind podeaua.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 10:29 am

- Mama mea? Cea înnebunită numai după bani? Nu vreau să zic că o astfel de persoană e mama mea. îi zise, făcând-o să-l privească în ochii.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 10:31 am

-Esti asa de orb! Cine a stat mai mult cu ea dintre noi doi? Cine o cunoaste cel mai bine? Din vina cui crezi ca este asa? intreba pe un ton dur si se dadu de langa el.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 10:34 am

- Nu-mi pasă de ea, dacă mi-ar fi păsat nu aş fi mai fi venit aici, mi-aş fi cerut scuze de la ea, dar tu ce să înţelegi?
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 90
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 10:39 am

-Asa, eu nu inteleg nimic. Dar spre deosebire de mine tu ii ai pe ambii parinti langa tine, spuse pe un ton rece si iesi din bucatarie.
Sus In jos
Arthur.

Arthur.


Mesaje : 84
Data de înscriere : 09/04/2011

Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 10:44 am

- Hah, pe acel tată vitreg nu-l vreau. Şi el stă cu mama numai pentru bani. îi zise, răstit, urmând-o.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Forever or never... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forever or never...   Forever or never... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Forever or never...
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
over-world :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: